Słyszeliście o czymś takim jak Facebook debugger i protokół Open Graph? We wpisie przykład z życia wzięty - w czym to pomaga i czy warto stosować :)
Słyszałeś o GraphQL? To technologia stworzona przez Facebook wspomagająca tworzenie API, a która ma być alternatywą dla tradycyjnej architektury REST.
Architektura 3125 dni, 6 godzin, 37 minut temu 210 źrodło rozwiń
Jak poprawnie skonfigurować autoryzację przez usługę Facebook w aplikacji mobilnej przy uzyciu Azure Mobile Service. Atrykuł prezentuje użycie komponentu na żywym przykładzie, w nowo powstającej aplikacji.
Daj się poznać 2017 3346 dni, 5 godzin, 22 minuty temu 98 źrodło rozwiń
Another quick video tutorial from me. Here, we will focus on implementing our own “SDK” responsible for handling the Facebook Graph API using C# and .NET Core (of course you can achieve the same result on the full .NET platform).


