Dzisiejszym wpisem chciałbym zapoczątkować krótką serię na temat tego co powinniśmy robić, a czego nie powinniśmy (a przynajmniej tak mi się wydaje). W części pierwszej przyjrzymy się XML.
Sztuka programowania 4415 dni, 10 godzin, 9 minut temu 402 źrodło rozwiń
W jednym z projektów spotkałem się z problemem dotyczącym wygenerowanej klasy na podstawie .xsd. Po stworzeniu kodu odpowiedzialnego za serializację i jego uruchomieniu...


