Pisząc aplikację zwykle piszemy testy. Raczej nie muszę wyjaśniać po co 🙂 Czy tworząc różne procedury lub funkcje na bazie danych też sprawdzamy ich poprawność pisząc testy? Tu już niekoniecznie. A szkoda, bo pisanie testów w tSQLt nie różni się za bardzo od pisania zwykłych testów jednostkowych...
Bazy danych i XML 2228 dni, 8 godzin, 34 minuty temu 63 źrodło rozwiń


