Jakiś czas temu (nawet nie wiedziałem, że to już tyle czasu minęło!) .NET zaoferował nam możliwość korzystania z inicjalizatorów obiektu, zamiast stosowania klasycznej inicjalizacji...
Sztuka programowania 4449 dni, 1 godzinę, 34 minuty temu 286 źrodło rozwiń


