Jakiś czas temu (nawet nie wiedziałem, że to już tyle czasu minęło!) .NET zaoferował nam możliwość korzystania z inicjalizatorów obiektu, zamiast stosowania klasycznej inicjalizacji...
Sztuka programowania 4449 dni, 16 godzin, 57 minut temu 286 źrodło rozwiń


