Ciężko czyta się grafy w postaci tekstowej. Znacznie lepsze jest do tego pismo pierwotne jakim są obrazki. Jeśli miałeś kiedyś problem z wizualizacją grafu w bibliotece GraphFrames na Apache Zeppelin to zapraszam do zerknięcia w kod.
Bazy danych i XML 2596 dni, 13 godzin, 29 minut temu 33 źrodło rozwiń


