Zainspirowany Windows Media Center, postanowiłem stworzyć coś podobnego w jQuery. Co z tego wyszło ? Przechwytywanie klawiszy Najważniejszą kwestią było przechwycenie klawiszy, używanych przez użytkowników. Aby to zrobić, wystarczyło podpiąć jQuery i napisać...
Strona głównaInne
Inne 6078 dni, 15 godzin, 14 minut temu 26 pokaż kod licznika zwiń