Witam kolejna cześć artykułu z cyklu “dobre i złe praktyki w c#”. Zapraszam do lektury: http://msdn.microsoft.com/pl-pl/library/dobre-i-zle-praktyki-w-c-sharp–czesc-2.aspx
Strona głównaUżytkownik
carck3r | użytkownik
Sztuka programowania 5071 dni, 19 godzin, 49 minut temu 393 źrodło rozwiń