Strona głównaUżytkownik

anusiak | użytkownik

anusiak
anusiak
58,03
3855 dni, 20 godzin temu
7 marca, 2009
dotnetomaniak.pl

Zupełnie niedawno miałem okazję napisać dla jednego z moich klientów aplikację, która ze względu na potrzebę wykonania gigantycznej ilości zadań w możliwie jak najkrótszym odcinku czasu musiała korzystać z dostępnych w .NET mechanizmów przetwarzania równoległego. Postanowiłem do tego celu wykorzystać Task Parallel Library (w skrócie TPL), od niedawna oferowany dla programistów tej platformy. Mając w przeszłości spore doświadczenia z wykorzystaniem puli wątków uznałem, że ...

Tagi: async, C#
Źródło: whyyoucode.pl
Dziel się z innymi:
Moje grzechy w TPL | Why You Code!

Sztuka programowania 3850 dni, 31 minut temu anusiak 361 źrodło rozwiń

Artykuł omawia jak poradzić sobie z dość często pojawiającym się problemem polegającym na dopuszczeniu do uruchomienia tylko jednej instancji naszej aplikacji.

Tagi: mutex
Źródło: devlog.com.pl
Dziel się z innymi:
Jedna instancja aplikacji

Windows 6310 dni, 13 godzin, 32 minuty temu Paweł Łukasik 268 źrodło rozwiń