Czy próbowaliście wytworzyć kiedyś element klasy XmlElement?...mmmhm... przy pomocy konstruktora się nie da, gdyż jest on protected internal. Cóż więc można zrobić? Odpowiedź jest prosta...
Bazy danych i XML 6122 dni, 10 godzin, 59 minut temu 60 źrodło rozwiń


