Recently, I was struggling with the SSO authentication. At first I did pick up JSON Web Token which of course is a legitimate option, however, I was forced to share the secret key between different parties, as I decided to use HMAC. Not so long ago I decided to switch to the RSA instead and I’d like to present you both solutions using ASP.NET Core.
Sztuka programowania 3247 dni, 4 godziny, 7 minut temu 142 źrodło rozwiń
Ostatnio w wolnych chwilach pracuje nad protokołem OAuth dla Pocket Blip-a wraz z Filipem Tepperem z Blip.pl, który był tak miły i udostępnił mi jedno konto testowe. Problemy pojawiły się już na początku bo w bibliotekach Compact Framework brakuje implementacji HMAC-SHA1. Chciałem sprawę rozwiązać przez użycie OPENNETCF, które mają ten algorytm zaimplementowany, ale niestety pojawiały się błędy których nijak nie mogłem rozwiązać, bo sypały je biblioteki CF-a.
Mobile development 6105 dni, 21 godzin, 16 minut temu 42 źrodło rozwiń


