Już minęła połowa stycznia, wszelkie noworoczne postanowienia powinny już być wprowadzane w życie. U mnie noworoczną nowością jest redukcja etatu do 7/8. Dlaczego? Czy warto?
Strona głównaInne
Inne 2347 dni, 1 godzinę, 9 minut temu 229 pokaż kod licznika zwiń