Nie tak dawno temu wraz z żoną miałem możliwość uczestnictwa w konferencji Koderek. Wystąpiliśmy wspólnie jako trenerzy. Przeprowadzając dwa warsztaty dla dzieciaków. :D I niby nic interesującego jednak warsztat, jaki był prowadzony oparty został o metodę o nazwie EventStorming.
Strona głównaNarzędzia
Narzędzia 2541 dni, 5 godzin, 32 minuty temu 141 pokaż kod licznika zwiń