Dzisiaj ABC, ale chyba warte przypomnienia. Wprowadzony w .NET 3.0 Initializer syntax jest bardzo wygodny. Pozwala skrócić zapis i spowodować, że kod jest trochę czytelniejszy. Jednak coraz częściej mam wrażenie, że przez niego programiści .NET zapomnieli o konstruktorach.
Strona głównaArchitektura
Architektura 4108 dni, 22 godziny, 24 minuty temu 485 pokaż kod licznika zwiń