Witaj w kolejnej części cyklu o bibliotekach .Net do komunikacji ze sterownikami Siemensa. Moim zdaniem najlepiej uczyć się nowych rozwiązań za pomocą działających przykładów. W związku z tym, zamiast prezentować “na sucho” działanie bibliotek zdecydowałem się przygotować trochę kodu, który pozwoli je przetestować w praktyce. W związku z tym przygotowałem projekt prostego programu dla sterownika oraz szkic prostej aplikacji WinForms, która posłuży nam do testów.
Strona głównaInne
Inne 3231 dni, 13 godzin, 4 minuty temu 37 pokaż kod licznika zwiń