Strona głównaNarzędzia

Jedną z głupich wojenek w internecie jest dyskusja czy do wcięć w kodzie używać tabów czy spacji.

.editorconfig i ustalone czy mają być w projecie spacje czy taby – Soltys Blog

Narzędzia 3361 dni, 1 godzinę, 46 minut temu Paweł Sołtysiak 53 pokaż kod licznika zwiń

Wczytywanie artykułów...