Niejako uzupełniając zagadnienie poruszone w wpisie Blokada ContextMenu na komponencie WebBrowser chcę Wam przedstawić sposób ukrycia paska postępu ładowania strony. Pojawia się on zawsze w dolnej części komponentu WebBrowser i czasami może być denerwujący :). Całość zagadnienia sprowadza się do wywołania funkcji DestroyWindow z biblioteki coredll.dll .
Strona głównaMobile development
Mobile development 6012 dni, 29 minut temu 40 pokaż kod licznika zwiń