Jak ogarnąć GUI aby korzystanie było przyjemne, łatwe i praktyczne? Jak to wszystko ładnie i schludnie połączyć ze środowiskiem systemu? A może by tak trochę poudawać?
Strona głównaDaj się poznać 2017
Daj się poznać 2017 3400 dni, 22 godziny, 33 minuty temu 84 pokaż kod licznika zwiń