Z reguły gdy tworzymy jakąś aplikację jest to jedna wielka aplikacja albo zbiór małych aplikacji, które w mniejszym lub większym stopniu się ze sobą komunikują. Ponadto często jest tak, że architektura większości z nich jest dokładnie taka sama. Czy to aby na pewno dobre podejście?
Strona głównaArchitektura
Architektura 2226 dni, 3 godziny, 53 minuty temu 144 pokaż kod licznika zwiń