Możliwość używania delegatów w C# to fajna rzecz. Przyjemne jest zwłaszcza definiowanie ich "w locie", czyli bez konieczności tworzenia zupełnie nowej funkcji. Takiego delegata nazywamy wówczas anonimowym:
Strona głównaInne
Inne 5927 dni, 3 godziny, 36 minut temu 101 pokaż kod licznika zwiń