Jeśli ktoś z was interesuję się Oslo, to nie powinien nie kojarzyć osoby Douglasa Purdy. Doug, na swoim blogu ogłosił dalsze plany wobec tej technologii. Nazwa kodowa “Oslo” zmienia się w SQL Server Modelling. Czyli Oslo będzie kolejnym komponentem w SQL Serverze.
Strona głównaInne
Inne 6063 dni, 21 godzin, 7 minut temu 37 pokaż kod licznika zwiń