Dzisiaj goszczę dwóch Pawłów. Paweł Łukasik bloguje, występuje na konferencjach, jest założycielem dotnetomaniaka, jednym z organizatorów Wroc.NET oraz opiekuje się devPytaniami a tweetuje jako @pawel_lukasik. Paweł Sawicz również bloguje i jest prelegentem, a dodatkowo jednym z trzech organizatorów świetnej inicjatywy dotnetconfPL… a to wszystko robi w połączeniu ze studiami, tweetując jako ...
Strona głównaInne
Inne 4153 dni, 19 godzin, 36 minut temu 142 pokaż kod licznika zwiń