Chcesz logować SQL generowany przez NHibernate do pliku? Przejdę od razu do konkretów. Potrzeba klasy NLogFactory, która będzie tworzyła instancje Loggera.
Strona głównaBazy danych i XML
Bazy danych i XML 3606 dni, 14 godzin, 4 minuty temu 107 pokaż kod licznika zwiń