Jakiś czas temu nagrałem kilka filmów omawiających tematy poruszane przeze mnie w kursie o WPF. Postanowiłem, że kilka z nich umieszczę na blogu jako, że w chwili obecnej nie mam dla nich lepszego zastosowania a mam mało czasu na pisanie nowych postów :). Miłego oglądania. Uwagi, jak zawsze, mile widziane.
Strona głównaWindows
Windows 5976 dni, 17 godzin, 39 minut temu 61 pokaż kod licznika zwiń