Miałem przyjemność polecieć do Stanów Zjednoczonych, do Seattle i wziąć udział w konferencji Microsoft Build. Jest to największa konferencja MS dla deweloperów, podczas której ogłaszają nowości, nad którymi pracują. Postanowiłem opisać całą moją przygodę oraz wybrane nowinki.
Strona głównaInne
Inne 3317 dni, 4 godziny, 2 minuty temu 90 pokaż kod licznika zwiń