Czy poniższy kod nie jest doskonałym odwzorowaniem odpowiedzi na pytanie "dlaczego programiści nie pracują w Święta?"? :)

Tagi: C#
Dziel się z innymi:
Maciej Aniserowicz | Błędno-boskie sko_dev_jarzenie

Inne 6029 dni, 22 godziny, 13 minut temu gordon_shumway 136 pokaż kod licznika zwiń