Żebym mógł podzielić się pracą nad dotnetomaniakiem muszę wykonać jeden bardzo ważny krok. Muszę upublicznić repozytorium. Na początku myślałem, że udostępnię swoje prywatnego repo. Jednak ciągle czytałem: a będzie open-source?
Strona głównaInne
Inne 2845 dni, 4 godziny, 31 minut temu 106 pokaż kod licznika zwiń