Hostingiem ASP na Webio.pl jestem bardzo mile zaskoczony. Niedrogi, a niezawodny i funkcjonalny. Problemem jest tylko automatyczne ubijanie nieaktywnej aplikacji po 20 minutach. Staje się to uciążliwe jeśli: start aplikacji długo trwa (pierwszy wizytujący będzie musiał czekać) potrzeb...
Web 5586 dni, 10 godzin, 25 minut temu 336 pokaż kod licznika zwiń