W obecnym projekcie nad którym pracuję potrzebuję szybko stworzyć kilka WebSerwisów, które będą rozmawiać z aplikacjami zewnętrznymi poprzez protokół SOAP. Pomyślałem, że skorzystam ze standardowej funkcjonalności dostępnej z poziomu ASP.NET...
Web 6111 dni, 11 godzin, 26 minut temu 73 pokaż kod licznika zwiń